تاریخچه و فعالیت

تاریخچه و فعالیت

شرکت بازرگانی صنایع لبنی ایران یکی از شرکت های تابعه صنایع لبنی ایران (پگاه) و هلدینگ صنایع غذایی ، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری است. این محصول به منظور تولید دام ، تسریع در تأمین مواد اولیه ، بسته بندی و تجهیزات ایجاد شده است.
شرکت بازرگانی صنایع لبنی ایران توانست در زمینه تهیه مواد اولیه تولید و فرآوری فرآورده های لبنی ، تأمین مواد شوینده صنعتی ، تأمین مواد مصرفی و بسته بندی ، تأمین مواد دامداری و تولید کنسانتره و صادرات محصولات ، افراد متخصص و مجرب را جذب کند. شرکت های هلدینگ با مارک های بزرگ Pegah ، Ivy و Tuna در بندرعباس پیشرفت های بزرگی دارند.
رسیدن به عنوان صادرکننده برتر کشور در سال 1396 و چهار بار صادر کننده برتر کشور در سالهای 1389 ، 1387 ، 1386 ، 1381 این گفته را تأیید می کند.
کیفیت بی نظیر محصولات پگاه و هولدینگ و پتانسیل شرکت های تولید کننده ، رعایت استانداردهای مختلف ملی و بین المللی ، استفاده از نیروهای مجرب و متخصص و اعمال سیاست ها و استراتژی های هدفمند و انعطاف پذیر در فضای بازار ، این شرکت را در رسیدن به اهداف بلند مدت خود یاری کرده است. ...

فعاليت شرکت

خرید ، واردات و توزیع محصولات لبنی و فرآورده های دامی منجمد ، خرید و فروش ، واردات ماشین آلات ، تجهیزات ، مواد اولیه ، مواد بسته بندی و قطعات یدکی و سایر مواد غذایی و خوراک سالم دام و اجرای هرگونه تولید ، فنی ، تجاری و اقتصادی و همچنین صادرات انواع لبنیات و حفاظت از مجتمع نگهداری.